Eşya taşıma dilekçe örneği yol çalışması dilekçesi

Eşya taşıma dilekçe örneği yol çalışması dilekçesi

Eşya taşıma dilekçe örneği yol çalışması dilekçesi yazımız. Ev eşyası taşımak veya yol çalışması, inşaat çalışması yapmak için yapmanız gereken işlemler.

Ev eşyası taşımak için öncelikle bulunduğunuz yerdeki Trafik Denetleme Şube müdürlüğü’ne dilekçe ile müracaat etmeniz gerekir.

Yine; inşaat çalışması yapmak için de; bulunduğunuz yerdeki Trafik Denetleme Şube müdürlüğü’ne dilekçe ile müracaat etmeniz gerekir.

Medya Fatih Com olarak; inşaat çalışması, ev eşyası taşıma izni, yol çalışması yapma izin dilekçe örneğini sizler için hazırladık.

… EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne

2022 tarihinde …….. saatleri arası ………………………….., adresi, araç yolu üzerinde ………… çalışması yapacağız.

Yolu araç trafiğine kapatmayacağımızı, gerekirse; işaretçi personel görevlendireceğimizi, çalışmaya başlamadan önce işaretlemeleri eksiksiz yapacağımızı, çalışma bitiminde yolu eski haline getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Konunun; yetkili görevlilerce incelenerek değerlendirildikten sonra gerekli müsaadenin verilmesini arz ederim. …/…/ 20..

ADRES………………..

Telefon:……………………..

Ad – Soyad :

İmza:

Yukarıdaki dilekçeyi hazırladıktan sonra bulunduğunuz yerdeki Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne veriniz.

Eşya taşıma dilekçe örneği
Eşya taşıma dilekçe örneği

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü; yapacağınız inşaat çalışmasının yerini ve zamanını uygun bulursa; izninizi onaylayacaktır.

Yine; yol çalışması veya ev eşyası taşımanız için de; yukarıdaki dilekçeyi doldurup Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne vermeniz gerekir .

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü; yapacağınız bu işlemlerin zamanını ve yerini uygun bulursa; dilekçenizi onaylayacaktır.

Eşya taşıma dilekçe örneği yol çalışması dilekçesi
Eşya taşıma dilekçe örneği yol çalışması dilekçesi

Bir cevap yazın