Esra Erolda Son Dakika İğrençliği

Esra Erolda Son Dakika Mide Bulandıran OlayATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programına başvuran Melahat B. eşi olan; Ramazan B.’ye 2 Yıldır ulaşamadığını boşanmak istediğini söyledi. Bunun üzerine canlı yayına çıkan Ramazan B. dudak uçuklatan açıklamalarda bulundu.

Esra Erolda Son Dakika İğrençliği
Esra Erolda Son Dakika İğrençliği


Melahat ve Ramazan Çifti 6 yıldır evli olduklarını; 2 tane çocuklarının bulunduğunu açıklamışlardı.

Melahat B., Ramazan B.’den banyo yapmadığı için ayrılmak istediğini;Ramazan’ın çok pis koktuğunu, 2 yıldır da eve hiç uğramadığını ve evin bakımlarını, ihtiyaçlarını gidermediğini iddia ederek boşanmak istediğini söylemişti.

Esra Erolda Son Dakika İğrençliğiAyrıca; Melahat B. eşi Ramazan B’nin masörlük yaptığını; masaja gelen bayanları kandırarak para ile başka erkeklere sattığını; Hatta; kendisine de sen çok güzelsin bu işi becerirsin diye telkinlerde bulunduğunu iddia etmişti.


Canlı yayına gelen Ramazan B; eşinin kendisini aldattığını, çocuklarının kendisine ait olmadığını ve DNA testi yaptırmak istediğini söyledi.

Ramazan B’nin bu isteği üzerine; eşi Melehat B, çocuklardan ilk çocuğu asla Kabul etmeyeceğini 2. çocuğa ise DNA testi yaptırmayı kabul edeceğini ifade etti.

ATV


Yapılan DNA sonucunda; çocukların Ramazan B’den olmadığı, çocukların başka bir erkekten peydahlandığı ve Melehat B’nin; Ramazan B’yi aldattığı ortaya çıktı.

Esra Erolda Son Dakika İğrençliği


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la proğramı internet kayıtlarına” Esra Erolda Son Dakika İğrençliği” olarak girdi.

Toplumdaki ahlaki ve manevi çürümeye en güzel örneklerden bir tanesi Allah sonumuzu hayır etsin .Amin

İlginizi Çekebilir: Sevda Demirel’in Erkek Yeğeni Gelin Oldu.

Bir cevap yazın