Esra Erolda Melahat

Esra Erolda Melahat DNA Şoku


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programına konuk olan Melahat ve Ramazan Bıçak Çifti; DNA şokuyla Tüm türkiye’ye sarstı.

Ramazan Bıçak ve Melahat Bıçak çiftçinin 2 ve 4 yaşında 2 tane çocuğu vardı. 2 yaşındaki çocuğa DNA testi yapılmasını kabul eden Melahat Bıçak DNA testi sonucunda 2 yaşındaki çocuklarının babasının Ramazan Bıçak olmadığı ortaya çıkmıştı.

Esra Erolda Melahat
Esra Erolda Melahat


Daha sonra 4 yaşındaki çocuğa da DNA testi yapılması istendi 4 yaşındaki çocuğa da DNA testi yapıldı ve sonuç hiç şaşırtmadı. Melahat Bıçak; Ramazan Bıçak’ı aldatmış; önüne gelene….. v mişti.

Melahat Bıçak’ın bu davranışları sonucu çocuk yine başka erkeklerden dünyaya gelmişti. Ramazan Bıçak iki çocuğun da babası değildi.


Ramazan Bıçak canlı yayında iki çocuğun da biyolojik babasının kendisi olmadığını; başka erkekler olduğunu öğrenince; stüdyoyu gözyaşları içinde ağlayarak terk etti.

Esra Erolda Melahat


Melahat Bıçak; Ramazan Bıçak’ın eve gelmediğini, evine hiç bakmadığını, çocuklarına babalık yapmadığını ve çok pis koktuğunu öne sürerek; kocasından boşanmak istediğini açıklamıştı. Ramazan bıçak böyle kadına ne yapsın diyoruz.

Esra Erolda MelahatYüzsüzlük yapan Melahat Bıçak; tüm bu pisliklerini rağmen; halen kocası Ramazan Bıçak’tan nafaka istemektedir. Ramazan Bıçak’a Allah yardım etsin.

Melahat Bıçak Kaç Erkekle Aldattı?

https://youtu.be/cyqPvsf2nYA

Ramazan Bıçak; Namuslu! eşine beni kaç erkekle aldattın diye sordu? Namuslu Melahat ise; Hııı Aaaaa hımmm dedi. Yani durum vahim. Giren çıkan erkek sayısı belli değil; ev yol geçen hanı olmuş gibi. Gerçekten acı bir durum.

Esra Erolda Melahat


#EsraEroldaMelahat

Bu haberimiz

” Esra Erolda Melahat”

adıyla google’da çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

Ömür Çelik’ten Az-gın Paylaşım

Bir cevap yazın