Esra Erol Makbule

Esra Erol Makbule Tunçbilek 28.11.2019


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programına katılan Makbule Tunçbilek şok açıklamalarda bulundu.

Makbule Tunçbilek eşi Mehmet Tunçbilek’i 13 yıl önce 1 karpuz yüzünden terk ettiğini açıkladı.

Esra Erol Makbule
Esra Erol Makbule
Makbule Tunçbilek’in; 1 karpuz yüzünden eşini terk etmesi sosyal medyada Gündem oldu.

Makbule Tunçbilek; eşine çok bağlı olduğundan ! eşi 1 karpuz almadığı için; çocuklarının üzerine kapıyı kilitleyip başka bir erkeğe kaçtı.

Esra Erol Makbule 1 Karpuz Aldatması


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında geçen olay ve cümleler şu şekilde:” Makbule Tunçbilek Eşim bana 13 yıl önce bir karpuz alsaydı Evden kaçmazdım. Sevgilim Bayram’ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Kocam bana 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum”dedi

Esra Erol Makbule 1 Karpuz Aldatması


ATV ekranlarında yayınlanan programda” Mehmet Tunçbilek; 15 yıllık resmi nikahlı eşini bulmak için Esra Erol programına katılmıştı. Esra Erol programında eşi Makbule Tunçbilek ile yüzleşen Mehmet Tunçbilek şu açıklamalarda bulundu:”

Esra Erol Makbule 1 Karpuz Aldatması


Makbule boşanıp gitseydi bana bu kadar koymazdı. Bayrama 1 kilo et karşılığında kaçtı. Çocuklarımın üzerine kapıyı kilitleyip kaçmış. Vali mazeretleri kaçtıktan sonra beni aradı. Ben Bayramı kaçırdım dedi” ifadelerini kullandı.

Esra Erol Makbule 1 Karpuz Aldatması


Makbule Tunçbilek; Bayram bana mangal yapıyordu. Orada Bayrama aşık oldum ve Bayramı kaçırdım dedi. Bayram ete şişleri çok güzel geçiriyordu; nedenle beni çok etkkledi.
Mehmet Tunçbilekten olan iki çocuğumu da kabul etmiyorum; reddediyorum dedi .

AtvAyrıca; canlı yayına bağlanan Makbule Tunçbilek’in bacısı; ablasının Bayram Karaseyitt’ten hamile olduğunu da belirtti.

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Ayak Öpme Video

Bir cevap yazın