Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım Güncel.

Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım Güncel.

Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım ?Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım aceba ? 1993 model Şahin arabama; Abart egzoz taktırdım. Geçenlerde çarşıda yavaş yavaş Şahin’imle gezerken.

Arkamdaki gaddar trafik ekibinin sağa çek anonsuyla irkildim. Biran kaçayım mı dedim ama 1993 model Şahin’le nereye kaçabilirdim.? Aracımı sağa çektim görevli trafik polisi; ehliyetini ver dedi. Ben de buyur Ağabey dedim ve ehliyetimi verdim.

Görevli trafik polisi demez mi aracını bağlıyoruz ve sana 1000 küsür lira ceza yazıyoruz dedi. Yapma ağabey! İşsizim; evde çoluk çocuk aç dedim; ama gaddar trafik polisi cezayı kesti. Aracımı trafikten men etti ve beni perişan etti. Bu durumda ne yapabilirim? Kazım Coş -Adana

Abart Egzoz Cezası


Abart egzoz cezası 2020 yılında 1228.00 Türk lirasıdır. 1228.00 Türk Lirası modifiye egzoz Abart egzoz cezası yememek için; Türkiye Cumhuriyeti devleti’nin çıkartmış olduğu kanunlara ve yasalara uymak gerekiyor. Uymadığınız takdirde 1228.00 Türk Lirası trafik cezası yeme durumunuz ve aracınızın trafikten men edilmesi durumları; hatta; aracınızın bağlanarak çekici üzerinde Yediemin otoparkına gönderilmesi gibi işlemlerle karşı karşıya kalabiliyorsunuz.Görevli trafik polisi görevini yapmış gaddarlıkla herhangi bir alakası bulunmamaktadır. Abart egzoz bildiğiniz üzere aracı kullanan şahıslara zevk verirken; çevredeki vatandaşlara büyük oranda sıkıntı ve rahatsızlık veriyor. Sokaktan geçen her aracın abart egzozlu olduğunu düşündüğünüzde; ortaya çıkabilecek gürültülü tahmin ediyor olmanız gerekir. Bu nedenle; araç kullanırken, çevredeki vatandaşları ve mahallede oturan, evlerinde oturan hiç kimseyi rahatsız etmemiz gerekiyor.Sormuş olduğunuz sorunun yanıtına gelince; Abart egzoz cezası yediğinizi ve Bu cezaya karşı Ne yapabileceğinizi sormuşsunuz adınıza yazılan Abart egzoz cezasına cezasının tebliğ edildiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde; bulunduğunuz yerdeki Sulh Ceza hakimliğine giderek; abartı egzoz trafik cezasına itiraz edebilirsiniz.

Aracınızdaki abart egzozu sökerek trafik cezası yeme durumundan kurtulabilir ve topluma daha saygılı olabilirsiniz. Yapacağınız başka hiçbir işlem bulunmamaktadır. Geçmiş olsun….

Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım
Egzozdan Ceza Yedim Ne Yapmalıyım

Bir cevap yazın