Efkam Tufan Aytay Kışkırtma Hevesinde.

Efkam Tufan Aytay Kışkırtma Hevesinde.

Efkam Tufan Aytay Kışkırtma Üzerine Videolarını Youtube’den Yayınlıyor!Efkam Tufan Aytay Kışkırtma haberler yaparak; Türkiye’deki vatandaşları etkilemeye çalışıyor.

FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen’in Onursal Genel Başkanı olduğu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı firari Erkam Tufan Aytav; bildiğiniz üzere 15 Temmuz darbesi öncesinde; Hain Fettullah’ın 1 dolarlarını Türkiye’deki fetö’cülere dağıtan isim olarak biliniyor.

1 Dolarları Örgüt Üyelerine Dağıtan Fetönün Çocuğu Efkam Tufan


15 Temmuz darbe girişiminin hemen sonrasında yurtdışına kaçan Firari Erkam Tufan Aytav; YouTube üzerinde açmış olduğu” Efkan Tufanla 30 Dakika” isimli proğramıyla; Türkiye hakkında karalama videolarla, DHKP-C’lileri, PKK sempatizanlarını ve tüm fetö’cüleri programına dahil ederek; birbirinden saçma ve asılsız iddialar atarak; adeta Türk’lük ve Türkiye düşmanlığı yapıyor.


En son yayınlamış olduğu videoda programına davet ettiği isimler olan; Fehmi Işık ve Mehmet Efe Çağman; Türkiye hakkında birbirinden asılsız, Türk polisi ve Türk devleti hakkında birbirinden saçma ve uydurma sözlerle adeta karalama politikası yaptılar.

3 ….Lar


Toplumun; tek vücut olarak, ahlaksızlığa ( Mazluma Karşı Tek Vucud Olabilme Ahlaksızlığına) destek verdiğini videoda özellikle vurguladılar. Ve toplumu; bu sözlerle harekete geçirme ve devlete karşı isyan etmeye davet ettiler.

Bundan 50 sene önce kürt vatandaşlarımiza karşı yapıldığı iddia edilen zulümleri anlattıktan sonra; polisin sokak ortasında bir genci kurşunlandığını, bir Suriye’li genci sokak ortasında katlettiğinin propagandasını yaptılar.

Sürekli olarak; Efkam Tufan provakatörü; devletin yapmış olduğunu iddia ettiği Nobranlığa; vatandaşların destek vermediğini vurgulayıp duruyor ve vatandaşları; devlete verilen bu destekten vazgeçmeleri yönünde yönlendirmeye çalışıyor.

İşte O Yalan Dolan VideoMehmet Efe Çağman, Ermenilerin; Türkler tarafından soykırıma maruz kaldığını; vicdanlı Türklerin ise; devletten korktuğu için Ermenilere yardım etmediği provakasyonunu yapıp; Alevilerin, Kürtlerin ve diğer etnik sınıfların Türk devleti tarafından sürekli zulme uğradığını, baskıya maruz kaldığı palavrasını attı.

FETÖCÜLERE İNANMAYIN YALAN


PKK terör örgütü ile Kürt vatandaşlarımızı aynı kefeye koyma haysiyetsizliğini; bu fetö’cüler yapmaktadır. Türkiye’de huzur içinde yaşayan etnik grupları kışkırtarak; Türk düşmanlığını körüklemek ve devlete baş kaldırmaya çağırmaktadırlar. Lütfen; bu haysiyetsizlere uyumayınız.


Medya fatih.com web sitesi olarak; siz değerli ziyaretçilerimden ricam; bu 3 provakatöre inanmayın. Gerek Kürt vatandaşlarımız, gerek Alevi ve diğer etnik gruplara ait olan vatandaşlarımız; Türkiye Cumhuriyeti devketi için eşittir. Türkiye Cumhuriyeti için değerlidir. Bu etnik gruplar; herhangi bir zulme, baskıya veya ötelemeye maruz kalmaz ve kalmamıştır.

Not: Medya fatih.com web sitesi olarak; bu hadsizleri gerekli adli makamlara şikayet edeceğim ve toplumu kışkırttıkları yönündeki bilgileri; gerekli devlet mercileri ile paylaşacağız.


Medyafatih.com web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder; size ve değerli ailenize hayırlı ömürler dileriz.

Efkam Tufan Aytay Kışkırtma
Efkam Tufan Aytay Kışkırtma

Bir cevap yazın