Ebru Özkan Ertan Saban

Ebru Özkan Ertan Saban

TREND KONU

Ebru Özkan Ertan Saban Boynuzlaması Var mı?


Oyuncu Ertan Saban dün gece sarışın bir bayanla yakalandı sarışın bayanlara sarmaş dolaş görüntülere yakalanan Ertan Saban biz sadece arkadaşız; öylesine sevimli sevimli sarılmıştım; saçmalamayın; Biz arkadaşız, Ben evliyim çocuğum var. Böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına dedi dedi.

Ebru Özkan Ertan Saban Çifti


Ertan Saban sarışın güzelliği gece kulüplerinde ne arıyordu? Sarmaş dolaş bir bayanla gece kulüplerinde eğlenmesi doğal bir şey mi ? Evli erkekler bu tarz bayan arkadaşlarla bu şekilde sarmaş dolaş olabilirler mi? Ertan Saban’a göre bunlar mümkün Ertan Saban: Biz arkadaşız, sadece dostuz, öylesine sarılıyoruz dedi.

Ertan Saban kendisi gibi oyuncu olan Ebru Özkan ile 2016 yılında evlenmiş ve Ebru Özkan’dan bir tane çocuğu olmuştu.

Ebru Özkan Ertan Saban


Evli ve Çocuklu olan Ertan Saban; gece kulüplerinde sarhoş bir şekilde, sarışın bir bayanla sarmaş dolaş görüntülenmesi hiç hoş olmadı.


Ebru Özkan Ertan Saban Evliliği


Ebru Özkan ile Ertan Saban 4 Haziran 2016 günü Dünya evine girmişti.
Bu evliliğinden bir tane çocuğu bulunan çiftin; baba Ertan Saban’ın çocuğunu da düşünmeyerek; sarışın bayanla sarmaş dolaş görüntülenmesi hayal kırıklığına neden oldu.

Ebru Özkan Ertan Saban

Dünya evine girdiğinde yemin edenler Tan sabahın iyi günde kötü gününde hep yanında olacağım ve seni hiçbir zaman aldatmayacağına demişti ama; bu sözünü tutmamışa benzeyen Ertan Saban; farklı bir kadınla gecenin 3’ünde 5’inde sarmaş dolaş görüntülenmesi yeminini bozmuşa benziyor.

Ebru Özkan Ertan Saban


Ertan Saban Keklik Gibi Avlandı.


Ertan Saban sarışın bayanla gece kulübünden çıkarken muhabirlerin kameralarına yakalandı. Muhabirleri karşısında gören Ertan saban çok şaşırdı; ve çok sinirlendi.

Siz ne yapıyorsunuz; Biz sadece arkadaşız. Ben evliyim, 1 tane çocuğum var. Böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına biz sevgili değiliz. Sadece yakın arkadaşız dedi.

Ebru Özkan Ertan Saban


Bu Sarışın Bayan Kim?

Ebru Özkan Ertan Saban
Ebru Özkan Ertan Saban


Ertan saban’ın gece kulüplerinde sarışın bir bayanla sarmaş dolaş kahkaha atarak görüntülendiği bayan çok merak ediliyor. Şu anki bilgilere göre; Ertan saban’ın çıkmış olduğu bayan; dizi setlerinde tanıştığı, yardımcı bir figüran olduğu öne sürüldü.

İlginizi Çekebilir: İsrail Casusu Kerkenez Kuşu

Bir cevap yazın