E-Devlet Maske Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-Devlet Maske Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-Devlet Maske Başvurusu YapE-Devlet Maske Başvurusu nasıl yapılır ? e-devlet’ten ücretsiz olarak maske nasıl istenir ? e Devlet’ten kaç tane maske alınabilir ? Maske alma şartları nelerdir işte haberimizin detayları…E-devlet sisteminden ücretsiz maske talebinde bulunmak için e-devlet sisteminize şifrenizle giriş yaptıktan sonra aşağıda ücretsiz maske ilgili içeriğe tıklıyorsunuz; tıkladıktan sonra sizi ücretsiz maske bölümünü yönlendiriyor.

E-DEVLET-E GİT


Orada; isim -soyisim t.c. kimlik numaranız girdikten sonra; aile bireyi ekle; mavi butonuna tıklıyorsunuz ve ailenizdeki bireylerin t.c. kimlik numarasını ve isim soy ismini giriyorsunuz.


Aşağı satırdaki güvenlik sorusuna da doğru cevabını yazdıktan sonra, iletişim bilgilerini doğru şekilde doldurduktan sonra, aydınlatma metnini okudum ve diğer çentigi işaretliyorsunuz ve maske başvurusu butonuna tıklamanız yeterli oluyor.


Daha iyi anlamanız için haberi video haline getirdik. Videoyu izleyerek kolaylıkla ücretsiz maske talebinde bulunabilirsiniz.


Bir kişiye; haftada bir kutu 3 katlı cerrahi maske veriliyor. Aile bireylerinin 20 yaşından küçük, 65 yaşından büyük olmaması şartıyla; kaç tane aile bireyiniz varsa; hepsine; haftada bir kutu maske talebinde bulunabilirsiniz.


Ücretsiz olarak başvuruda bulundunuz maskeler PTT Kargo aracılığıyla ikamet adresinize ücretsiz olarak getirilecektir. Haftada; kişi bası bir kutu maske isteme hakkınız vardır.

E-Devlet Maske Başvurusu
E-Devlet Maske Başvurusu

Bir cevap yazın