Dr. Mehmet Öz 2 Tip Covid-19 Var

Dr. Mehmet Öz 2 Tip Covid-19 Var

Dr. Mehmet Öz 2 Tip Covid Tehlikesi Var.


Dr. Mehmet Öz YouTube kanalında Dr. Halit Yerebakan ile; söyleşi yaptı. Profesör doktor Mehmet Öz’ün açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.
Bildiğiniz üzere Corona virüs salgını Çin Halk Cumhuriyeti’nin Wuhan bölgesinde ortaya çıkıp; tüm dünyaya yayılmış ve 95 binin üzerinde insanın hayatını kaybetmesine 1.650.000 insanın da bu hastalığa yakalanmasına neden olmuştu.


Corona virüs salgını ile ilgili Profesör Doktor Mehmet Öz çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şu an; ortamlarda dolaşan virüs salgınının ikiye ayrıldığını, birinci virüsün daha tehlikeli olduğunu ve mutasyona uğrayan ikinci virüsün ise; insan için daha az tehlikeli olduğunu belirtti.


Profesör Doktor Mehmet Öz; dünya genelinde ölüm sayısının arttığını belirterek; sevindirici olan tarafın ise yoğun bakımdaki hasta sayısının azaldığını söyledi.

https://youtu.be/jy2m836z1GI
Işte o VideoŞehir kabartmalarının 24 gün sürmesi gerektiğini belirten Profesör Doktor Mehmet Öz; 24 gün sonra kapatılan şehirlerde bu salgının son bulacağını belirtti.Şuan ortamlarda dolaşan coronavirüsün ikiye ayrıldığını; 2. virüsün 2 haftalık süreç içerisinde mutasyona uğradığını ve insan için daha az tehlikeli olduğunu belirterek; inşallah çıkacak aşının her iki tip virüsü de öldürecekğini, her iki tip virüsünde üstesinden gelecegini belirtti.

Dr. Mehmet Öz 2 Tip Covid-19
Dr. Mehmet Öz 2 Tip Covid-19

Bir cevap yazın