Doya Doya Moda Banu Noyan

Doya Doya Moda Banu NoyanAcun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’in yeni moda programı doya doya moda’nın 4. üyesi de belli oldu. 4. jüri üyesi Banu Noyan seçildi.


Tv8’in, yeni heyecan katacak olan moda programı “doya doya moda’nın” 4. üyesi Banu Noyan olurken; diğer jüri üyeleri ise şu şekildedir.

Doya Doya Moda Jürü Üyeleri


• Gülşah Saraçoğlu
• Kemal Doğulu
• Uğurkan Erez
•Banu NoyanBANU NOYAN KİMDİR?


Doya Doya Moda Banu Noyan; ulusal ve uluslararası areneda, ses getiren birçok büyük organizasyona imza atmaya devam ediyor. Basın ve Halkla ilişkiler alanında dev kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapan, onlarca güzellik yarışmasının, yüzlerce moda gösterisinin koreograflığını üstlendi.

Doya Doya Moda Banu Noyan
Doya Doya Moda Banu Noyan


İletişim dünyasına onlarca “nitelikli profesyonel” kazandırmaya ve her birine “İşimizin özrü yoktur” anlayışını benimsetmeye özen gösteren Banu Noyan, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları için de projeler üretiyor ve uyguluyor.


Banu Noyan, Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Türk Kalp Vakfı’nda İcra Kurulu Üyesi, Popsav Popüler Müzik Sanatı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Çocuk Suçlarını Önleme Derneği’nde Projeler Koordinatörü olarak üstlendiği görevleri aktif olarak sürdürmekte ve konusuyla ilgili birçok ödül bulunmaktadır.


Doya Doya Moda Banu Noyan, Halkla İlişkiler ve Tanıtım yüksek lisansını tamamlamış, York Üniversitesi’nde İşletme doktorasını tamamladı.

2018 yılında Artistik Sanatlar Akademisi kurarak sektöre yeni eğitimli gençler kazandırmak için deneyimli ve profesyonel ekibiyle çalışmaktadır. Derya Alabora, Hüseyin. Avni Danyal, Murat Atıl, Neslihan Yargıcı, Reyhan Karaca, Çağnur Gürsan, Akasya Asıl Türkmen, Hazım Körmükçü gibi birçok kıymetli isim eğitmen olarak Artistik Sanatlar Akademisi’nde görev yapmaktadırlar.

Banu Noyan TV 8Evli olan Banu Noyan’ın bu evliliğinden bir kızı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

Damla Ersubaşı Mustafa Can Keser Aldatması

Bir cevap yazın