Dobrasivokasika
TREND KONU

Dobrasivokasika Nedir?

Dobrasivokasika Rusça Mı?

Dobrasivokasika yeni bir Rusça kelime mi ya? Arkadaşım geçen gün bana bu şekilde seslendi. Rusça’ya, Bulgarca’ya baktım bulamadım. Google çeviriye yazdım Türkçe olarak bir anlam bulamadım. Bu kelime nedir ya? Murat Keskin / İstanbul

Murat Bey; öncelikle bu kelimeyi sitemize sorduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yukarıda belirtmiş oldugunuz kelimeyi Youtube’de arattığımızda; malesefki çok absürd bir anlama gelmektedir.

Evet; bu kelime bir Rusça veya bir Bulgarca bir kelime değildir. Bu kelime; tamamen şaka amaçlı üretilen fake bir kelimedir.

Bu kelimeyi; internet ortamına kazandıran yurttaşımız ise; Youtuber İlker Fırat’tır. Bu kelimenin anlamını bu mecrada yazamadığımızı bildirmek isteriz.

Murat bey; size tavsiyemiz youtube İlker Fırat yazıp; ( İrina Feat Cesur ) isimli videoyu izlemenizdir. Bu videoyu izledikten sonra; size bu kelimeyi söyleyen arkadaşınızla; arkadaşlık ilişkinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

İlker Fırat Kimdir?

İlker Fırat; youtube ortamında 18 yaş üstündeki insanlar için telefon şakaları çeken bir youtuber’dir. İlker Fırat’ın şuan 123.000 abonesi mevcuttur. 12 Agustos 2012 yılından beri; youtube kaydı vardır.

İlker Fırat’ın Youtube Sayfa Kapağında; Müslüm Baba’nın o ünlü şarkı sözü:” Yakarsa Dünyayı Garipler Yakar.” Yazmaktadır. 

Dobrasivokasika
Dobrasivokasika

Bir cevap yazın