Cübbeli Ahmet Zebaniler

Cübbeli Ahmet Zebaniler Sana Bir Kayacak Patladı Gitti!!!


Cübbeli Ahmet Zebaniler sana bir kayacak göreceksin diyerek sosyal medyada fenomen oldu. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Hoca bir sohbetinde metroda geçen bir hikayeyi anlattı.

Cübbeli Ahmet Zebaniler
Cübbeli Ahmet Zebaniler


Cübbeli Ahmet Hoca’nın hikayesi şu şekilde”

Açık bir kadıncağız gelmiş, bir Hacı amcanın yanına oturmak istemiş şey de; metroda mı neyde oturma demiş. Allah yasak etti demiş. Bu ne kıyafet demiş böyle.

Böyle emri bir maruf olur mu? Olmaz ya bu Hacı Amca çok terbiyesizlik etmiş; çok ayıp; kadına sen niye öyle diyorsun; açık olduğunu sen nereden gördün ya; nereden gördün açık mı; kapalı mı sana ne; sana ne ya; yanıma oturma demiş.

Cübbeli Ahmet Zebaniler
Cübbeli Ahmet Zebaniler


Kadına oturma denmez. Ee ben istemiyorum yanımda açık kadın. Lan sen kalk; sen kalk kadın otursun. Terbiyesiz niye kadına kalk diyorsun?


Yetmemiş; karşısı boşalmış; geçmiş karşı koltuğa kadın; demiş gözüm sana kayıyor Oradan da kalk demiş.

Ulan var ya; ulan sana zebaniler bir kayacak ama; kalkmış diyor ki gözüm sana kayıyor diyor; elalemin avradına kızına; avratine kızına sanane lan. sakallı mısın, namazlı mısın abdesli misin; Hacı mısın hoca mısın ne malsın lan.”

Cübbeli Ahmet Zebaniler Sana Bir Kayacak!

İşte o Video:

/


Cübbeli Ahmet bu sözleriyle metroda geçen bir hikayeyi eleştirdi. Hikaye’deki yaşlı insana bu şekilde ki sözleriyle yüklendi.

Cübbeli Ahmet Zebaniler Sana Bir Kayacak!(Ulan var ya; ulan sana zebaniler bir kayacak ama; kalkmış diyor ki gözüm sana kayıyor diyor; elalemin avradına kızına; avratine kızına sanane lan. sakallı mısın, namazlı mısın abdesli misin; Hacı mısın hoca mısın ne malsın lan.”)

İlginizi Çekebilir: Güvercin Dizisinin Oyuncuları

Bir cevap yazın