Coronavirüs Tecavüz Olayı 5 Şubat 2020

TREND KONU

Coronavirüs Tecavüz Vakâsı


Coronavirüs Tecavüz vakâsı tesebbüste kaldı. Evde Tek Başına olan Çinli kadının imdadına coronavirüs yetişti. Coronavirüs can aldığı kadar namus da kurtarıyor.

Çin’deki tecavüz girişimi geçen hafta cuma günü Wuhan’a 3 saat uzaklıktaki bir şehirde meydana geldi.

25 yaşındaki Xiao isimli Çin’li sapık evde tek başına kalan; Yi  isimli bayanın namusuna göz dikmişti. Evde bayanın yalnız olduğunu gören Xiao isimli sapık; bayanı taciz ederken ırzına geçmek istedi.

Bayanın aklına gelen fikir ise namusunu kurtardı. Yi isimli mazlum kadın coronavirüs hastalığına sarıldı. Cinsel sapığa bende coronavirüs hastalığı var. Wuhan’dan Geçen hafta geldim dedi. Önce; Çinli sapık bayanın bu sözlerine inanmadı.

Çinli sapık bayanı taciz etmeyi sürdürürken; bayanın aklına ise elini ağzıyla kapatarak öksürmek geldi.

Bayan elini ağzına götürerek öksürmeye başladıktan sonra; Xiao isimli sapık; Yi ismli namuslu bayanda Corona virüsü hastalığı olduğuna inandı ve bayanın odada bulunan 3080 yuan ( 440 Dolar ) parasını çalarak kaçtı.

Cinsel sapığın; Yi isimli namuslu bayanda Corona virüs hastalığı olduguna inanması ve Yi isimli bayanın evini hızla terk etmesi sonrasında; Yi isimli çinli kadın olayı polise bildirdi.

Eve gelen Çin’li polisler evde incelemelerde bulundu ve eşkal bilgisi aldı.
Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen ve sapığın eşkalini tespit eden Çin polisi; hemen cinsel sapığa ulaştı.


Cinsel sapık; Yi isimli bayanın yakınında oturan komşularının oğluydu. Xiao isimli sapık ırza geçmeye teşebbüs ve hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alındığı ve adli işlem başlatıldı.

Coronavirüs Tecavüz Olayı
Coronavirüs Tecavüz Olayı

Bir cevap yazın