Çocuğun gücü com

Çocuğun Gücü Com

TREND KONU

Çocuğun gücü com Sitesi


Çocuğun gücü nokta com sitesini arayan vatandaşlarımız; böyle bir site bulunmamakta; fakat; aradığınız konu ile ilgili haberimiz aşağıdadır. Aile hukuku Derneği tarafından organize edilen haberimiz aşağıdaki şekildedir.

Çocuğun gücü com
Çocuğun gücü com


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesi


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesi Detayları

1 Kasım 2019 İstismara karsi cocugun gucu projesi kapsamında aile hukuku Derneği Başkanı Profesör Doktor Bahadır Erdem’in önderliğinde ve 15 sivil toplum örgütünün desteği ile çocuklara yapılan cinsel istismara karşı hareket başlattı.


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesinin Amacı


Çocuk istismarlarının önüne geçilmesi, çocuk istismarının önlenmesi, çocukları istismar edenlere nasıl davranılması gerektiği ve çocuk istismarı ile karşılaşılması durumunda ne gibi işlemler yapılması gerektiği, çocuk istismarı ile karşılaşan bir kişinin ne yapması gerektiği gibi konular ele alınarak toplum bilinçlendirilecek.

Çocuğun gücü com
Çocuğun gücü com


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesi İlk Nerede Başlayacak?


İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesi Kırıkkale’den başlayacak ve Türkiye’nin 81 iline yayılacak.


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesi Eğitim İçeriği Nedir?


Çocukların istismarını önlemek amacıyla aile hukuku Derneği Başkanı Bahadır Erdem tarafından hazırlanan eğitici videolar, eğitici slaytlar, ailelerle birebir yüz yüze görüşerek eğitim verilmesi, okullarda çocuk istismarı eğitimlerinin verilmesi, konferanslar, toplantılar ve gönüllü insanların çocukların istismarını engellemeye destek olması, gönüllü eğiticiler aracılığıyla çocuk istismarının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Çocuğun gücü com
Çocuğun gücü.com


Çocuğun gücü com / İstismara Karşı Çocugun Gücü Projesini Destekleyenler

İstismara Karşı Çocuk Gücü” projesi başta Aile Hukuku Derneği olmak üzere Bebek Ruh Sağlığı Derneği, BirİZ Derneği, Bütün Çocuklar Bizim Derneği, Çift ve Aile Terapileri Derneği, İstanbul Koruyucu Aile Derneği, Kadın Dernekleri Federasyonu, Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği, Maya Vakfı, Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Türk Psikologlar Derneği, Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği, Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Yüksek Öğrenimde Rehberliği Tanıtma ve Rehber Yetiştirme tarafından destekleniyor.


Çocuğun gücü com / Çocukların Cinsel İstismarını Engellemek İster misin?

Çocuklarımızın cinsel yönden istismar edilmesini önlemek istiyorsanız, çorbada benim de tuzum olsun istiyorsanız, lütfen aşağıdaki vereceğimiz linkten ve adreslerden gönüllü çocuk koruyucusu ve gönüllü çocuk meleği olunuz.

Çocuğun gücü com
Çocuğun gücü.com


Çocuğun gücü com / Aile Hukuku Derneği İletişim Adresi


Adres: Abdi İpekçi Caddesi Deniz

İnternet Sitesi: AileHukuku.Net

Apartmanı No 20 Kat:4/5 Teşvikiye / İstanbul

İletişim Telefonu: 0212 343 81 94 – 0212 343 81 95

Fax: 0212 343 81 96

E-posta:[email protected]

İlginizi Çekebilir: Mucize Doktor 8.Bölüm İzle

Bir cevap yazın