Nazlı Arkan Pankreas

Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplanması Oldu


Şarkıcı ve türkücü Ceylan’ın yeğeni Nazlı Arkan; pankreas iltihaplanması sonucu yoğun bakıma kaldırıldı.


Şarkıcı Ceylan yeğeni olan Nazlı Arkan’ın durumunu; Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı ve takipçilerinden dua istedi.

Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplaması OlduNazlı Arkan Teyze Ben Ölmek İstemiyorum

Şarkıcı Ceylan yeğeni Nazlı Arkan’ın ölmek istemediğini kinci Sayfa programına bağlanarak canlı yayında duyurdu.

Şarkıcı Ceylan İkinci Sayfa programında şunları konuştu:


“Pankreas iltihabı ile hastaneye kaldırıldı. İltihap bütün vücuda yayıldığı için ciğerleri su topladı. Ciğerlerinden su çektiler. Bir yer yapılıyor, bir yer bozuluyor. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar. Herkesten dua istiyoruz. Daha 25 yaşında. Allah onu bize bağışlasın. Bu mübarek günde, durumu çok kritik. Doktorlar ‘durumu kritik, Allah’tan umut kesilmez. Biz elimizden geleni yapıyoruz’ diyorlar. Önümüzü göremiyoruz diyorlar. Genç olduğu için vücut direnci dayanacak diyoruz. Birkaç aydır karın ağrısı çekiyormuş. Annesi üzülmesin diye söylememiş. Doktora da gitmiş. Hastaneye yatmadan önce de doktoru ona ‘sakın bir şey yiyip içme’ demiş.

Nazlı Arkan Pankreas
Nazlı Arkan Pankreas

En son bayıldı, hastaneye gittik. Devamlı bir şey çıkıyor. Öğrendim ki pankreas bütün organların sigortasıymış. Dua istiyorum. Yer gök dua ile. Rabbim onu bize bağışlasın. Yoğun bakıma girdim ‘teyze beni kurtar, ölmek istemiyorum’ dedi. Ne gece ne gündüz, ne olduğumuzu bilmiyorum. Bekliyoruz ama neyi bekliyoruz bilmiyorum. Dua edin. Kur’an kursunda hatim indirenler var. Allah duysun sesimizi inşallah.”

Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplaması Oldu


Nazlı Arkan Kimdir?


Ceylan’ın yeni Nazlı Arkan henüz 25 yaşında gencecik bir kızdır. Nazlı Arkan daha önce; moda fenomeni Nur Yerlitaş’ın jüri olduğu ” işte Benim stilim” yarışmasına daha katılmıştı.
İşte Benim stilim yarışmasının 2017 yılındaki jüri üyeleri ise şunlardı:

Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplaması Oldu


Kenan Doğulu

Ivana Sert

Nur Yerlitaş

Bu yazımızda ” Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplaması Oldu mu ki, Ceylan’ın Yeğeni Nazlı Arkan Pankreas İltihaplaması Oldu aceba gibi sorulara cevap verildi.

Ilginizi Çekebilir: Netanyahu Rüşvet

Bir cevap yazın