Cemalettin Sarar

Cemalettin Sarar Yüzde 20 Küçülüyoruz Dedi.


C. Sarar %20 civarında küçülmeye gidiyoruz açıklamasında bulundu.

Sarar Holding yönetim kurulu başkanı Cemalettin Sarar; Sarar firmasının % 15-20 civarında küçülmeye gideceğini açıkladı.

Cemalettin S.


Bloomberg HT’ye konuşan Cemalettin Sarar; Sarar firmasının yaklaşık olarak %15 – 20 civarında küçülmeye gideceğini Bloomberg HT muhabirlerine açıkladı.

Cemalettin Sarar
Cemalettin SararSARAR HOLDİNG NEDEN %20 KÜÇÜLECEK?


Sarar Holding yönetim kurulu başkanı C .Sarar; Sarar firmasının %15 -%20 küçülme sebebini; bünyesindeki emekli yaşlı çalışanlara bağladı.

Sarar Holding yönetim kurulu C.Sarar; daha çok ilginç açıklamalar geldi. Sarar Holding firmasında çalışan yaklaşık % 15 -20 civarındaki emekli çalışanların hepsini işten çıkartacaklarını ve yerlerine daha genç çalışan işçi alacaklarını açıklayan Sarar yönetim kurulu başkanı C. Sarar; firmayı daha dinamik bir hale getirerek küçülmeye gideceklerini açıkladı.


Sarar yönetim kurulu başkanı C. Sarar sözlerine Şöyle devam etti :”Biz fabrika kapatmıyoruz; fabrika açıyoruz. Millete, vatana faydalı olmak için ihracat yapıyoruz. Şimdi %15 -20 civarındaki emekli çalışanlarımızı çıkartıyoruz ve daha genç işçiler alarak küçülüyoruz.

Yıl sonu 2020 yılı hedeflerini de açıklayan Sarar yönetim kurulu başkanı Cemalettin Sarar; yüzde 15-20 oranında da ihracatlarını artıracaklarını dile getirdi.


Sarar firmasına ait kirası yüksek işyerlerinden çıktıklarını belirten Sarar yönetim kurulu başkanı C.Sarar; daha düşük maliyetli kirası uygun olan yerlere taşıdıklarını ve taşınmayı planladıklarını da açıkladı.


Ayrıca; yıl sonu 2020 yılı hedeflerini de açıklayan Sarar yönetim kurulu başkanı Cemalettin Sarar; yüzde 15-20 oranında da ihracatlarını artıracaklarını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir: Selin Ciğerci Gökhan Çıra Ayak Öpme Video

Bir cevap yazın