Cansın Çekili Koronavirüs Salgınına Yakalandı

Cansın Çekili Koronavirüs Salgınına Yakalandı

Cansın Çekili Koronavirüs ‘ lü Oldu.


Cansın Çekili Koronavirüs teşhişi ile adeta yıkıldı. Mucize doktorun güzel oyuncusu Cansın Çekili, Corona virüs salgınından etkilenen isimler arasına girdi.Cansın Çekili; Mucize Doktor dizisi, Çocuk ve Erkenci kuş dizileri ile tanınıyordu; coronavirüs salgınına yakalandığını kendisi duyurdu.

https://youtu.be/jJGG6BeSVBsGüzel oyuncu Cansın Çekili, Öksürmekten göğsüne ağrı girdiğini; yediği hiçbir şeyden tat alamadığını, en sevdiği parfümleri bile sıktı zaman hiçbir koku alamadığını belirtti. Insan sağlığının Her şeyden önce olduğunu hatırlattı.


Güzel ve seksi oyuncu bu kötü haberi Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu:

”  “20 gündür bronşit ve alerji ile uğraştığımı zannederken geçen hafta hastaneye gittiğimde yapılan test sonucum pozitif çıktı” diyerek ekledi:

“Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok. Hastalık o kadar zor ve yorucu ki inanın başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz.

https://www.instagram.com/p/B4xo_0ApLpy/?utm_source=ig_web_copy_link


Öksürmekten mesela artık göğsüm ağrıyor, çok sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum. Her gün bilmem kaz kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmeceme kalktı çünkü kokusunu alamıyorum…


Zaten aldığım dönemlerde de öksürtüyor yani bazen çok sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş bunu anladım. Sağlık diyorum çok önemli. Zaten önemsiyorduk bunu daha da önemsediğimizi anlamak için böyle yaşanmışlıklara ihtiyaç duymayalım” dedi

Cansın Çekili Koronavirüs
Cansın Çekili Koronavirüs

Bir cevap yazın