Büşra Nur Çalar

Büşra Nur Çalar Şatafatlı Kutlama


Büşra Nur çalar kimdir? Büşra Nur Çalar bebek mevlidi kutlamasıyla olay oldu. Muhafazakar sosyete’nin tanınan isimlerinden olan youtuber ve Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar bebeğini Mevlit yaparak kutladı.Sosyal medyada gündem olan Büşra Nur Çalar ekşi sözlükteki kullanıcılar tarafından çok eleştirildi.

Peygamber efendimiz Hz Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem örnekler vererek; Peygamber efendimizin hayatını geçirdiği odayı anımsatarak; büyük eleştiriler alan Büşra Nur Çalar hiçbirini umursamayarak; gösterişli şatafatlı merasimler yapmaya devam ediyor.


Büşra Nur Çalar; videoda yayınladığı görüntülerde şatafatlı bebek odasından çıkarak; Berra Aksa adını verdiği bebeği için hazırladığı gösterişli odadan kucağında; bebeği Berra Aksa ile poz veren ve bebeğine özel hazırladığı şu sözleri söyleyen video kiliple olay oldu.


İşte Berra Aksa Bebeğe Özel Videonun Sözleri:


Minik Berra Uyusun da büyüsün

Minik Berra annesinin kollarında büyüsün

Bebeğimin uykusu mu gelmiş

Yummuş gözlerini uyuyor

Minnik Berra Uyusun da büyüsün

Minik Berra doğdu

Annesi çok mutlu oldu

Eee bebeğim eeeee

Eee Berra eeeee

Eee bebeğim eeeee

Eee Berra eeeee


Büşra Nur Çalar Kimdir?YouTube V Instagram enomen olarak tanınan Büşra 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmirli olan Büşra doğma büyüme İzmir’de büyümüştür.Aslen baba tarafından sivaslıdır. Sivas’ın tanınan aşiretlerinden çalar aşiretine mensup olan Büşra; Normalde baba tarafından Sivaslı olduğu için Sivaslı Büşra Çalar olarak da anılmaktadır.
İzmir’in Bayraklı ilçesinde ikamet etmektedir.


Daha sonra büyüyüp serpilip gelişen Büşra Dünya evine gelecektir dünya evine girdiği insan ise 2017 yılında Mavi Marmara gemisinde şehit olan Uğur Süleyman Söylemez in oğlu Ahmet Emin Söylemez ile dünya evine girerek; Berra Aksa isimli bebeği dünyaya getirmiştir.


YouTube fenomeni olması dışında Kınacı Büşra olarak da bilinen Büşra çalar; Hindistan, Pakistan gibi ülkelere giderek Hint kınası yaktığını kendisi ifade etmektedir.


Turizm Otelcilik mezunu olan Büşra 6 ay Yurtdışında dil eğitimi görmüştür.

Büşra Nur Çalar
Büşra Nur Çalar


Instagram’da İzmir Henna isimli sayfa açan ve daha Sonraları sayfanın patent hakkını da alan Büşra bu şekilde popüler bir kadın haline gelmiştir.

İlginizi Çekebilir: Sevda Demirel’in Erkekle Evlenen Bıyıklı Erkek YeğeniKısaca özetleyecek olursak; Büşra N. Çalar şu şekilde popüler olmuştur. YouTube videoları çekerek, Instagram’da paylaşımlarda bulunarak, Hint kınası dalında kendini göstererek ve Hindistan Pakistan gibi ülkelerde yerel halka kına yakarak; Hint kınası dalında Fenomen olmuştur ve şuan popüler bir kadın haline gelmiştir.

Bir cevap yazın