Bursa Corona Virüsü Son Dakika Haberleri 5 Nisan 2020

Bursa Corona Virüsü Son Dakika Haberleri 5 Nisan 2020

Bursa Corona Virüsü Son Dakika HaberleriBursa Corona Virüsü Son Dakika Haberlerini medya fatih com olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Milliyet‘in haberine göre; Bursa Ulubat gölünde bulunan adaya 17 milyon liralık değer biçildi. Ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Corona virüsten korunmak için Ada satın almasından sonra; Bursa Ulubat gölunde bulunan adaya talepler 5 kat arttı.Ulubat Gölü nde bulunan adana’nın sahibi olan Nedim Bulut; Cristiano Ronaldo’nun coronavirüs den kaçmak ve corona virüsten korunmak için ada satın almasından sonra; adası’nı almak için arayanların 5 kart arttığını söyledi.


Nedim Bulut; Corona virüsten korunmak için en güzel şey ada satın almak; ada’mın değeri 17 milyon Türk Lirası, adaya 15 milyon verenler var. Fakat biz; 17 milyon Türk lirasından aşağı vermeyeceğiz açıklamasında bulundu.


Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo Atlantik okyanusu’nda bulunan Ilha De Fuzeta adasını satın almış ve ailesi ile birlikte Corona virüsten korunmak için bu ada’da yaşamaya başlamıştı.Bursa’da 3 Nisan 2020 Tarihi itibari ile coronavirüslü insan sayısı; 259 kişi olarak açıklanmıştı.

Bursa Corona Virüsü Son Dakika Haberleri
Bursa Corona Virüsü Son Dakika Haberleri

Bir cevap yazın