Buket Aydın Boşandı ve İşinden Oldu

Buket Aydın Boşandı ve İşinden Oldu

Buket Aydın Boşandı Aşk ve İş Darbesi Yedi


Buket Aydın boşandı Kanal D’nin ünlü haber spikeri Buket Aydın eşinden tek celsede boşandı. Geçen hafta Kanal-D’deki işinden olan ve Kanal D’deki haber spikerliğini bırakmak zorunda kalan Buket Aydın; bu sefer de 7 yıllık kocasından boşandı.Ünlü sunucu Buket Aydın; bugün Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen dava neticesinde eşi Erce Baykal’dan tek celsede boşandı. 

Buket AydınKanal-D’nin eski spikeri Buket Aydın’ın meshur avukatı Altın Mimir’in dahil oldugu boşanma davasında; çiftin çocuklarının olmaması, Buket Aydın’ın ve eşi Erce Baykal’ın herhangi bir talepte bulunmaması dolayısıyla tek celsede boşanma sağlandı.


Buket Aydın; yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapmış olduğu röportaj da; Kemal Kılıçdaroğlu’nun şu söleriyle dalga geçmisti.

Kemal Kılıçdaroğlu:” İstanbul’u kazanacağız, Adana’yı kazanacağız, Bursa’yı kazanacağız, Mersini, Ankara’yı kazanacağız…” Sözlerine; Kanal-D’nin haber spikeri Buketcigim; Kahkahalar atarak dalga geçmişti.


Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Kemal Kılıçdaroglu’ nu sevenlerin âhı tutmuş gibi gözüküyor…


Eski bir atasözü der ki;” Son Gülen İyi Güler” Bu nedenle Buket Aydın’a tavsiyemiz bir daha insanlarla bu şekilde dalga geçmemesi. Ne oldum dememeli; ne olacağım demelidir. Insanlığımızdan ve karşıdaki insanların düşüncesine saygı göstermeye özen göstermeliyiz. Bu insanlık kuralı, tüm insanlar ve tüm insanlık için geçerlidir. Sayın Buket Aydın…

Buket Aydın Boşandı
Buket Aydın Boşandı

Bir cevap yazın