Aysel Abay Dinar da Trafik Kazası Sonucu Vefât Etti

Aysel Abay Dinar ‘da Trafik Kazası GeçirdiAysel Abay Dinar ‘da elim bir Trafik kazası geçirdi. Elim trafik kazası; Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde meydana geldi.
Afyonkarahisar’a bağlı Dinar’da otomobil ile tarım işçilerini taşıyan minibüs Akçaköy köyü Mevkiinde kafa kafaya çarpıştı. Kazada Aysel Abay olay yerinde hayatını kaybederken 6 aylık bebek Nisanur Abay kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi, 8 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Dinar-Çay karayolunun 25. kilometresinde; Akçaköy köyüne yakın bir yerde; 39 yaşındaki Hüseyin Akpınar’ın sevk ve idaresindeki 03 SG 180 plakalı tarım işçilerini taşıyan minibüs, 25 yaşındaki Ferhat Abay’ın sevk ve idaresindeki 06 AB 5012 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı.

Dinar-Çay karayolunun 25. kilometresinde meydana gelen elim trafik Kazasında otomobilde seyahat eden Aysel Abay kaza yerinde dünyaya veda ederken, yine aynı trafik kazasında ağır şekilde yaralanan ve 6 aylık bebek Nisanur Abay isimli yavrumuz da kaldırıldığı Dinar Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Trafik Kazasında araç sürücüleri ile Menekşe Ezen, Neslihan Ezen, Havva Akpınar, Adile Kiraz, Sultan Sarıtaş ve Nejla Işık adlı yolcular da farklı şekillerde yaralandı ve Dinar devlet hastanesine kaldırıldı.

Aysel Abay Dinar
Aysel Abay Dinar

Yorum yapın