"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aydın Dadın Giresun Kepçe Kazası Sonucu Vefât Haberi

Aydın Dadın Giresun Alucra Trafik KazasıAydın Dadın Giresun ‘un Şebinkarahisar Balcana Yenidoğan Mahallesi mevkine; 06 ROV 50 plakalı Tofaş marka otomobiliyle ile geldiği esnada; yol üzerinde çalışma yapan ve Alucra Kaymakamlığı köylere hizmet götürme birliğine ait olan iş makinesinin altına girmesi sonucu hayatını kaybetti.


Şebinkarahisar’ın Konak köyü eski muhtarı olduğu öğrenilen Aydın Dadın; 1 Haziran 2020 günü saat 9.50 sıralarında; 06 ROV 50 plakalı Tofaş marka otomobili ile balcana mevkiine doğru seyir halindeydi; Alucra Kaymakamlığı’na ait olan ve K.B’nin kullandığı yol üzerinde çalışma yapan iş makinesinin altına girmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

Aydın Dadın; araç içerisinde sıkışmıştı. Olay yerine çağırılan 112 ve jandarma ekipleri vasıtasıyla Aydın Dadın sıkıştığı araç içerisinden cansız olarak çıkarıldı.


Olayla ilgili soruşturma Şebinkarahisar Cumhuriyet başsavcılığında yürütülüyor.


Medyafatih.Com web sitesi olarak; Giresun – Şebinkarahisar yolunda vefat eden Aydın Dadın isimli vatandaşımıza Allah’tan rahmet; kederli ailesine sağlık ve sabır diliyoruz.

Aydın Dadın Giresun
Aydın Dadın Giresun

İlk Yorumu Siz Yapın