Aybüke Albere Edis Uygunsuz Fotoğraf Kime Ait

Aybüke Albere Edis Uygunsuz Fotoğraf Kime Ait

Aybüke Albere Edis Fotoğrafı Merak UyandırdıAybüke Albere Edis ile bir süredir birliktelik aşadığı İddia ediliyordu. Şarkıcı Edis 11 yıllık sevgilisi olan Aylin Önce’den de ayrıldığı iddia edilmişti.Şarkıcı Edis; bir kadınla uygunsuz şekilde yattığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Bir kadınla çıplak bir şekilde yattığı fotoğrafı ise kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından kaldırdı.
İlgi çekici fotoğrafı gören takipçileri ise; şarkıcı Edis’in yattığı kadının kim olduğunu merak etti.

29 yaşındaki şarkıcı Edis’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ” Yazdır Artık” notunu düşmüştü. Edis’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın detaylarına inilecek olursa; Edis’in sarmaş dolaş olduğu kadının burnunda hızma olması dolayısıyla; Aybüke Albere olabileceği iddialarını güçlendirdi.

Ayrıca Edis’in sarıldığı kadının belinde siyah bir dövme bulunmakta. Aybüke Albere’nin belini daha önceden göremediğimiz için şuan birşey diyemiyoruz . ?

Günaha Girmeyin Diye Sansürledik.


Ünlü şarkıcı Edis; Aybüke Albere hakkında aralarında çıkan aşk iddiaları ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı: ” İzmir’de bir şekilde herkes birbirini tanır. Aybüke ile çocukluğumuzdan beri arkadaşız.

13, 14 yaşlarındayken Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bir kafede oturup müzikle ilgili hayaller kurduğumuzu hatırlıyorum. O zamanlar Aybüke’nin sesini hayranlıkla dinliyordum. Benim de ergenlik zamanım, sesim kötüydü.” Diyerek; Aybüke Albere ile aşk yaşamadığını duyurmuştu.Aybüke Albere Kimdir ?


1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen Aybüke Albere; şu an 30 yaşında bulunuyor. Bir dönem O Ses Türkiye’de Ajda Pekkan’ın yaz yaz yaz şarkısı ile yarıştığı paket jürilerden hiçbirini kendisine döndürememişti. Kendisine çok güvenen bir yapısı olan Aybüke Albere; Vestel şarkılarla milyonlara konser vermeyi planlıyor. Ne diyorsan isimli bir parçası bulunuyor.

Edis-Aybüke Albere
Aybüke Albere Edis
Aybüke Albere Edis

Bir cevap yazın