Atilla Akarsu Vefat Etti. Atilla Akarsu Öldü

Atilla Akarsu Vefat Etti. Atilla Akarsu Öldü

Atilla Akarsu Vefat Haberi Sevenlerini Üzdü.Atilla Akarsu vefat etti. Atatürk’ün fedaisi Topal Osman filminin yönetmeni ve senaristi Atilla Akarsu geçirdiği beyin kanaması sonucu hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Akarsu; tedavi sonucunda hayata tutunamadı ve dünyaya veda etti.


Ünlü Senarist ve yönetmen Atilla Akarsu daha önceki yıllarda kanser hastalığına yakalanmış ve kanseri yenmişti. Bu sefer de beyin kanaması geçiren Atilla Akarsu; geçtiğimiz haftalarda hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.

https://youtu.be/lLQjAa7RR-A

Ünlü yönetmen; Atilla Akarsu; hayata tutunamadı, yoğun bakımdan malesefki çıkamadı. 64 yaşındaki usta yönetmen 64 senelik dünya serüvenine son vererek; ebedi dünyaya intikal etti.


4 Şubat 1956 Ankara doğumlu olan ünlü yönetmen Atilla Akarsu; Harp Okulu mezunu olarak; yönetmenlik ve senaristlik koltuğuna oturmuştu. İzzet Akay ,Çetin inanç gibi ünlü isimlerle çalışan Atilla Akarsu; 1987 yılında ilk Yönetmenlik denemesini gerçekleştirmiştir.


Atilla Akarsu’nun yönetmenliğini gerçekleştirdiği en popüler filmler ise; 1992 yılı yapımı Aliye ve 2012 yapımı Atatürk’ün fedaisi Topal Osman olarak kayıtlara geçmiştir.

Medyafatih.com web sitesi olarak; 64 yaşında dünyaya veda eden ünlü Senarist yapımcı ve yönetmen Atilla Akarsu’ya Allah’tan rahmet; kederli ailesine sağlık ve sabırlar diliyoruz.

Atilla Akarsu Vefat
Atilla Akarsu Vefat

Bir cevap yazın