Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika

Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika


Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika Haberi


Antalya’daki şiddetli sağanak yağış ve fırtına sonrası Okulların tatil edilip edilmeyeceği konusu internet üzerinde araştırılmaya başlandı arama motorlarına ” Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika” yazan milyonlarca vatandaş Antalya’da yarın Okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda araştırmaya başladı

Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika
Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika


ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU’DAN AÇIKLAMA

Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika


Antalya Valiliğinden yapılan açıklamada ise Şu ifadeler kullanıldı:”
Bu ilk defa verilmiş olması dolayısıyla hem ulusal medyamızın, hem de vatandaşımızın çok fazla ilgisini çekti. İyi bir farkındalık oluştu. Ama dün gece sabaha kadar sosyal medya hesaplarımzı susmadı. 10 bine yakın mesaj gelmiş. Sorulan şey şu: “Bugün okullar tatil olacak mı?”

Antalyada Okullar Tatil mi Son DakikaBiz an be an verileri alıyoruz. Biz zaten bugün gün içerisinde yağışların çok fazla olmayacağını, dün yayınlamış olduğumuz uyarıda da var. okulları tatil edecek bir risk görmediğimiz için böyle bir tedbir de almadık. Çok sayıda mesaj aldık, çocuklardan gelen mesajlara da gülüyoruz, esprili mesajlar atıyorlar.

Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika


Gelirken birisi mesaj atmış. Konyaaltı sahilinden bir tanesi, denizden hortum çıktı…

Denizin kenarında plastik bir hortumu bulmuş, Konyaaltı sahilinde hortum çıktı diye bize atmış. Ben Rizeliyim, her yağmur yağışında okulları tatil etsek Rize’de 300 gün yağmur yağıyor. Bir risk oluşunca onu değerlendireceğiz. Riske göre tedbir almak durumundayız.


Yarın da sekizden sonra yağışların hafifleyeceğini söylüyorlar. Yarın da çocuklar tatil beklemesin onun için söylüyorum.” Diyerek Yarın Yani cuma günü Okulların tatil edilmeyeceğini imâ etti.


Haberi yaptığımız şu ana kadar Antalya valiliğinden kesin bir açıklama gelmedi. Antalya valiliğinden Resmi açıklama gelmediği için; şuan için okullar yarın tatil edilmeyecek. Yarın da öğrenciler okullara gidecek. Bu yazımızda “Antalyada Okullar Tatil mi Son Dakika” konusunu yazdık.

İlginizi Çekebilir: Kurtuluş Osman Bala Hatun Kimdir?

Bir cevap yazın: