Antalya Valisi Münir Karaloğlu Yumurta Kafa Dedi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Yumurta Kafa Dedi

Münir Karaloğlu Yumurta Kafa Hakareti Gündem OlduMünir Karaloğlu Yumurta Kafa diye Kime Dedi? Kimliksiz Yumurta Kafa Nedir? Yumurta Kafa Nasıl bir kafadır?Antalya valisi Münir Karaloğlu; resmi Twitter hesabından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın yapmış olduğu yardımı duyurdu Münir Karaloğlu’nun paylaşmış olduğu tivitin altına yorum yapan bir vatandaşa yazdığı cevap gündem oldu.

YumurtaAntalya Valisi Münir karaloğlu nun Twitter hesabından paylaştığı mesaj şu şekildeydi: ” Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından” eşi vefat etmiş Kadınlara yönelik yetim aile programı” kapsamında yapılan 550 Türk liralık yardım; 650 Türk lirasına çıkartılmıştır. Diye yazdı.

Antalya valisinin yazmış olduğu bu tweetin altına bir vatandaşımız şu yorumda bulundu:

“Beğendik Twitti, maşallah çok yapmışlar. Bu rakamlar karın doyurmak için değil, vatandaşın çenesini kapatmak içindir. Yazık, şu mazlum, koyun gibi milletin duasını almayı bilmiyorsunuz. Ama mahşer günü var, mahşer” diye yazdı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu TweetVatandaşın yazmış olduğu bu eleştiri mesajına, Antalya Valisi Münir Karaloğlu çok sert tepki vererek vatandaşa şu sözlerle hakaret etti:

“Seni kimliksiz yumurta kafa” dedi.


Kimliksiz yumurta kafa ruhsatsız yumurta mânasına mı geliyor? Kaçak yumurta, yasadışı yumurta, vb… karaktersiz, ne olduğu belli olmayan yumurta da olabilir…
Ama ne olursa olsun çok yanlış bir söz.Antalya valisinin vatandaşa yapmış olduğu hakaret bu haberi bu şekildeydi. Bu tarz hakaretler, hükümete ve AK Parti’ye büyük zarar vermektedir.


Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan; Antalya valisinin yapmış olduğu bu hakaretin değerlendirilmesi çagrısında bulunuyoruz…


Münir Karaloğlu Yumurta Kafa
Münir Karaloğlu Yumurta Kafa

Bir cevap yazın