Alpay Göltekin Neden Öldü ? Alpay Göltekin Hayatını Kaybetti

Alpay Göltekin Neden Öldü ? Alpay Göltekin Hayatını Kaybetti

Alpay Göltekin Neden Öldü ?


Alpay Göltekin Neden Öldü ? Alpay Göltekin Hayatını Kaybetti.


Alpay Göltekin hayatını kaybetti haberi ile Tüm türkiye’ye sarsıldı. Peki; Alpay Göltekin nasıl öldü? Neden öldü ? Ölüm sebebi neydi ?Dizi müzikleri ile popüler olan müzisyen Alpay Göltekin; dünyaya son noktayı koydu ve Ahirete intikal etti.

Kiralık Aşk, Poyraz Karayel gibi dizi müzikleri ile tanınan ve Kuruluş Osman, Diriliş Ertuğrul, Mehmetçik gibi dizilerle ününe ün katan müzisyen Alpay Göltekin’in zamansız ölümü herkesi şaşırttı.

Alpay Göltekin’in ölüm haberini ise; film ve dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ; kendi sosyal medya hesabından duyurdu.


Film dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın taziye mesajı şu şekildeydi:

Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman, Aşkın Yolculuğu Yunus Emre ve Mehmetçik Kûtulamâre projelerimize müziğiyle ruh katan, yürüdüğümüz bu yolda bize yarenlik eden Alpay Göltekin’i ebediyete uğurlamanın derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Mekanı cennet olsun…”  dedi.

Yapımcı Mehmet Bozdağ Taziye Mesajı1972 doğumlu müzisyen Alpay Göltekin’in ölüm sebebi henüz açıklanmadı. Göltekin’in neden öldüğü şu an için bilinmiyor. Yeni tip Corona virüs salgına mı yakalandığı, yoksa; kalp krizi mi geçirdi? Beyin kanaması mı geçirdi? Şu an için net ve resmi bir açıklama yok.

48 yaşında hayatını kaybeden müzisyen Alpay Göltekin’e; medya fatih.com web sitesi olarak; Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve sağlık diliyoruz.

Alpay Göltekin Neden Öldü
Alpay Göltekin Neden Öldü

Bir cevap yazın