Alihan Yavuz Giresun Motosiklet Kazası

Alihan Yavuz Giresun Motosiklet Kazası Sonucu Vefat Etti

Alihan Yavuz Giresun Motosiklet Kazası

16.11.2020 günü saat 02:40 sıralarında meydana gelen ölümlü trafik kazası şu şekilde gelişti. Kamyonet Sürücü A. K 34 Z? 4?9? plakalı aracı ile Giresun Güre Aytemiz petrol’ den çıkıp; Güre istikametine seyir halinde iken; yine Aytemiz petrol yanında bulunan ara yola dönüş yapmak istediği esnada kendisini arkadan seyreden 52 ABP 131 plakalı motosiklet sürücüsü Alihan Yavuz; kendisini geçmek isterken aracının sol yan kısımlarına çarpması ile ağır yaralanmalı trafik kazası meydana gelmiştir.

Motosiklet sürücüsü Alihan Yavuz’un olay yerine gelen 112 ambulans görevlilerince Giresun Devlet Hastanesine kaldırılmış; fakat doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata tutunamayarak vefat etmiştir.

Alihan Yavuz (21)

21 yaşında hayatını ellim bir trafik kazasında kaybeden Alihan Yavuz’un; bir kokareç firmasında kurye olarak çalıştığı ögrenildi.

Medya fatih.com web sitesi olarak motorsiklet kazasında hayatını kaybeden Alihan Yavuz isimli kardeşimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine sağlık, sabır ve hayırlı ömürler diliyoruz.

Alihan Yavuz Giresun Motosiklet Kazası
Alihan Yavuz Giresun Motosiklet Kazası

Bir cevap yazın: