Ali Kabasakal

Ali Kabasakal’ın İntihar Sebebi Belli Oldu.


İzmir’de önceki gün intihar eden Ali kabasakal’ın ölüm nedeni belli oldu.


Medyaya yansıyan ilk haberlere göre; Ali Kabasakal’ın maddiyat yüzünden intihar etti yönündeydi. Cebinden 1.5 Türk Lirası çıkmıştı. Eşinin hadi pazara gidelim aşkım diyerek; A.kabasakala telkinde bulunması sonrasında; rahmetli Ali Kabasakal ben bir duş alayım, ondan sonra gideriz diyerek; banyoya tüfeği alarak geçmesi ve tüfeği banyoda kafasına dayayarak intihar ettiği anlaşılmıştı.

Ali Kabasakal
Ali Kabasakal


Olayın üzerinden biraz zaman geçtikten sonra haber ajansları A. kabasakal’ın akrabası ve aynı zamanda A.kabasakal’ın yaşadığı köyün muhtarı olan Barış Özcan ile bir görüşme gerçekleştirdi.Köyün muhtarı ve A. kabasakal’ın akrabası olan Barış Özcan şu açıklamalarda bulundu:” Bankada parası olan bir insanın ekonomik sıkıntılardan dolayı intihar etmesi çok mümkün değil.

Ailesinin ve akrabası olan bizlerin acısına saygı gösterilmesini istiyoruz. Ali ekonomik sıkıntılardan dolayı intihar etmedi. Ali’nin bazı sağlık problemleri vardı. Bundan dolayı ruhsal bunalım içerisindeydi.” Dedi.

Köy muhtarı Barış Özcan ( Köy Muhtarı ve Akrabası Muhtar Barış Özcan: Ali’nin Maddi sorunu yoktu.Psikolojik sorunu vardı”)


A. Kabasakal’ın maddi sıkıntılar yüzünden intihar etmediği; uzun zamandır çocuğu olmadığı için bunalıma girdiği ve bu yüzden intihar ettiği; köy muhtarı ve A. Kabasakal’ın akrabası olan Barış Özcan tarafından iddia edildi.

Köy Muhtarı ve Akrabası Muhtar Barış Özcan: Ali’nin Maddi sorunu yoktu.Psikolojik sorunu vardı”


Medya Fatih olarak bizler de bu haberi kesin olmamakla birlikte; maddi sebepler yüzünden intihar etti diye haber yapmıştık. En son gelen bilgiler bu yönde.


Ali Kabasakal’a yüce Allah’tan rahmet; yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


İŞTE O HABERİMİZ:

Bir cevap yazın