Age Of Magic Trorin ‘in Karakter Özellikleri

Age Of Magic Trorin ‘in Karakter Özellikleri

Age Of Magic Trorin Teknik ÖzelliklerAge Of Magic Trorin; Age Of Magic Oyununun En Güçlü Karakteri Trorin Cücelerin Patronu


Age Of Magic oyun severlerinin hayallerini süsleyen ve oyunun en önemli en güçlü karakteri; muazzam gücüyle hayatta kalma ve ezme şansı.

Trorin, Cücelerin son kralı’nın en küçük oğludur. Ağabeyi Dainard ise; bir mirasçıdır. Ancak eski bir geleneğe göre, kralın ölümünden sonra kaybedilen çekiç ve tacın güç özellikleri;Trorin’in elinde olmadan tahtını alamaz.

Trorin Güç Abidesi


Trorin genç olabilir ama damarlarında bir kralın kanı dolaşıyor. Sebat, dökme demir irade ve güçlü zihin Trorin’de mevcut.

Ağabey Dainard; cüce klan liderleriyle siyasi oyunlar oynamaya ve İmparatorluğun kalıntılarını son çöküşten korumaya zorlanırken, Trorin ise; halkının kayıp hazinelerini arıyor.

Trorin


Trorin’in gençn olmasına rağmen, Trorin güçlü bir savaşçı ve şüphesiz cüce savaşçıların takip ettiği bir lider. Zırhı ve silahı altın desenlerle süslenmiş olabilir ama; büyük hasara dayanacak kadar da güçlüdürler.

Trorin, daha zayıf savaşçıların bile yetiştiremeyeceği muazzam bir şekilde; çekicine iki elle sarılarak savaşır. Büyülü silahındaki özellikler, düşmanlarına bir kaya yağmuru göndermesine ve müttefiklerinin; düşman büyüsüne karşı direncini güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Trorin (Cüce Patron): Birliklerinin kalplerine cesaret aşılayan güçlü bir savaşçı ve doğuştan lider.

Balyoz Darbesi


Balyoz Darbesi:

Hedefe zarar verir. Takımdaki her cüce için, kritik bir darbe şansını %6 artırır.

Dayanılılık DağıDayanıklılık Dağı:

Her cüce müttefik için % 8 ila %10 oranında düşmanın saldırısını geri püskürtme özelliği verir. Bu etki Trorin ve müttefikleri hasar aldığında onlardan kaldırır.


Beceri bekleme süresi: 3

Her Cüce müttefiği için bir güçlendirme şansı yüzdesi: 20

Bir düşman tarafından verilen hasarın yüzdesi: 110

Taş Yağmuru:Taş Yağmuru:

Tüm düşmanlara zarar verir. Saldırı, bir düşman her iyileştiğinde %20 hasar bonusu alır. Yetenek kullanıldıktan sonra bonus kaldırılır.

Beceri bekleme süresi: 6

Temel büyü hasarı: ???

Bir düşman iyileştiğinde hasara% artış: 20

Kralların Oğlu


Kralların Oğlu:


Saldırının hedefi her kaçtığında, tüm cüce müttefikler %10 oranında iyileşir. Bir müttefik saldırıya uğradığında, partide cüce başına ally’ye bir sonraki saldırının hasarını maksimum HP’nin %20’sine sınırlayan bir devetüyü verme şansı vardır.


Her Cüce müttefiki için bir güçlendirme şansı yüzdesi: 20

İsabet puanlarının% ‘si geri yüklendi: 10

Varis’in Arzusu


Varis’in Arzusu:


Tüm müttefikler maksimum HP’LERİNİ %10 artırır. Partideki Cüceler tankları ve Melee Damagers, müttefikleri hasar aldığında %8 inisiyatif alır ve ayrıca HP’LERİNİ 3 kat arttırır. Cüceler rogues ve Ranged Damagers hızlarını %32 artırır. Cüceler tekerlekler ve şifacılar, özel yetenek bekleme süresini 1 tur azaltmak için %70 şansa sahiptir.


Maksimum can puanın % 10 Artış


Cüce müttefik Rogues ve Ranged Damage Rs için hızda% artış: 32

Cüce müttefik Tekerlekleri ve Şifacılar için özel yeteneklerin bekleme süresini azaltma şansı: %70

Age Of Magic Trorin
Age Of Magic Trorin

Bir cevap yazın