Adana Beton Mikseri

Adana Beton Mikseri Birgül Bineni Ezdi

Adana Beton Mikseri Faciası

Adana Beton Mikseri Maalesef 2 yaşındaki Birgül Binen isimli kız çocuğuna altına alarak ezdi.Olay; Adana’nın Seyhan ilçesi Küçükdikili Mahallesi’nde meydana geldi. 42 EB 067 plakalı beton mikseri bir İnşaata beton dökmek isterken; geri geri manevra yapmak suretiyle; beton mikserinin arkasından koşmakta olan 2 yaşındaki Birgül Binen isimli kız çocuğunu altına alarak; minik kızcazın hayatına son verdi

Adana Beton Mikseri
Adana Beton Mikseri


Birgül Binen’in beton mikserinin altında kaldığını gören çevredeki vatandaşlar hemen 112 Sağlık ekiplerini arayarak olay yerine ambulans çağırdı. Fakat beton mikserinin altında kalan minik Birgül Binen hayatını zaten kaybetmişti.


Birgül Binen’in Hayatını kaybettiğini gören çevredeki vatandaşlar; Birgül Binen’i ezen beton mikserini olay yerinde taşlayarak camlarını kırdılar.

Adana Beton Mikseri Birgül Bineni Ezdi


Beton mikseri sürücüsü; diğer kamyoncu arkadaşları tarafından olay yerinden kaçırılarak polis merkezine götürüldü.

Olay yerine daha sonra dan gelen bir binanın annesi Remziye ve babası Mehmet Binen; gözyaşlarına boğularak ağıtlar yaktı.


Evlerinden kızının hiç giyilmemiş bir kıyafetini getiren anne Remziye Binen; olay yerinde cansız yatan kızın üzerinde elbiseyi örtü ve minik kızının ellerini öptü. Bu görüntüyü gören çevredeki vatandaşlar ve haberi yapan bizler gözyaşlarına boğularak büyük üzüntü yaşadık.

Adana Beton Mikseri Birgül Bineni Ezdi


Küçük talihsiz kızın cansız bedeni; prosedür gereği otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Medya Fatih olarak küçük kızımızın anne ve babasına Allah’tan sabır; küçük meleğimize de Allah’tan rahmet diliyoruz.DHA

Bir cevap yazın: