100 Kapı 2019 Oyunu Detayları

Sizlere 100 Kapı 2019 Oyunu – Mahsur Kalınan odadan kaçış oyunları ile meydan okuyor.


Gizli objeleri bulun, akıl oyunları çözün & kacis oyunlari tamamlayın. Kaçma oyunları oynamanın en iyi yanı, oynamasının çok kolay olması ama bunun yanında seviyeleri geçmesi bir o kadar zor! O yüzden, aklınızı fazlasıyla kullanmak zorunda kalacaksınız! ?


Bu kaçış odası zeka oyunları sadece zeki kişiler tarafından tamamlanabilir. Sen onlardan biri misin peki? Bu ücretsiz akıl oyunları uygulamasını hemen indirin ve evden kaçış oyunu konusunda ne kadar iyi olduğunuzu ispatlayın!? 100 kapı 2019 Oyunu – Odadan kaçış oyunları hİkayesİ ?

Olay şu – Mya (oyunda tanışacaksın) okulunda kilitli kaldı (nedenini öğreneceksin). Buradaki ana görev kaçma oyunları oynayarak ona yardım etmek ve çıkış yolunu bulup (birbirinden zor zeka oyunları oynayarak), ailesine dönebilmesini sağlamak. Geçmesi gereken kapıları açmak için, gizli nesneleri bulmalı ve cihazınızı hayal edebileceğiniz her şekilde kullanarak birbirinden zor bulmacaları çözerecek evden kaçış oyunu konusunda ne kadar iyi olduğunu ispatlamak. Okuldan çıkabilmek içik 100 adet kapının hepsini açmalısın. Eğer çok zorlandığın yerler olursa biz senin yanında olacağız – sana vereceğimiz ipuçları ile akıl oyunları kolaylaşacak ve kaçış odası içerisinde onları istediğin zaman kullanabileceksin!

100 Kapı 2019 Oyunu
100 Kapı 2019 Oyunu


100 kapı 2019 Oyunu – Odadan kaçış oyunları özellİklerİ:


? Heyecan verici zeka oyunları ve çözülmeyi bekleyen gizli nesne bulmacaları;


? Harika mekanikler: zamanda ve uzayda yolculuk edebilir, bulduğunuz nesneleri birleştirebilir, akıl oyunları oynabilirsiniz
? Müthiş seviyeler ve birbirinden güzel animasyonlar;
? ÜCRETSİZ İPUÇLARI kazanmak için çarkıfelek
100 Kapı 2019 Oyunu

? Mantıklı kacis oyunlari görevleri;
? Detayları ile dikkat geçen göz alıcı grafikler
? Oynaması kolay, geçilmesi zor kaçma oyunları seviyeleri
? Farklı odalar – sanat, kimya, müzik & tarih sınıfı, kütüphane, spor salonu, kantin…

? Cihazınızda neredeyse yer kaplamaz
? Tamamen ÜCRETSİZ;

Her 100 kapı 2019 – Odadan kaçış oyunları seviyesi eşsiz bir bulmacadır ve ilerledikçe evden kaçış oyunu daha zor hale gelir.

Bu kaçma oyunları uygulaması kendinizi denemek için oynayabileceğiniz zorlayıcı bir zeka oyunları uygulamasıdır, göreceğiniz kacis oyunları seviyelerini kaçırmak istemeyeceksiniz. Hemen yükleyin ve eşsiz kaçış odası tecrübesine siz de katılın! ?

100 Kapı 2019 Oyunu

Peaksel tarafından geliştirildi, DigitalEagle tarafından yayınlandı-copyright 2019.

İlginizi Çekebilir :Letter Zap Classic 2019

Bir cevap yazın